Aktywne Miasta 2023

W bieżącym roku z ramienia szkoły w konkursie o Rowerową Stolicę Polski powstała grupa SSP Sielczyk. Do grupy dołączyło 82 osoby, które łącznie przejechały 16853 km, co przełożyło się na zajęcie 15 miejsca w ogólnym rankingu miasta Biała Podlaska. Nasza szkoła zajęła II miejsce wśród bialskich szkół podstawowych.
W naszej grupie SSP Sielczyk nagrodziliśmy trzy pierwsze miejsca w kategorii dzieci oraz dorośli:
🚲DZIECI:
🥇 Michał Piotrowicz klasa VII A
🥈Maciej Pasternak klasa IV B
🥉Maciej Trzeciak klasa VI B
🚲DOROŚLI:
🥇Pan Tomasz Wakuluk
🥈Pani Małgorzata Wakuluk
🥉Pani Ewa Piotrowicz
Ponadto Prezydent Miasta Biała Podlaska Pan Michał Litwiniuk na piatkowej Gali Podsumowujacej rowerowe zmagania nagrodził naszych uczniów za zajęcie wysokich miejsc w ogólnym rankingu. W kategorii uczniów klasy 1-3 Maciej Pasternak zajął 🥇 miejsce oraz w kategorii uczniów klasy 4-6 Michał Piotrowicz również zajął 🥇 miejsce.
Wyróżnieni uczniowie otrzymali w nagrodę rowery.
Gratulujemy wszystkim nagrodzonym i życzymy kolejnych sukcesów w następnym roku!

 

 

Inne aktualności Szkoły Podstawowej