Budowa hali sportowej – zaproszenie do składania ofert

Szanowni Państwo,

 

Jako Podlaskie Stowarzyszenie Dobra Szkoła planujemy inwestycję polegającą na budowie hali sportowej wraz z zapleczem przy Społecznej Szkole Podstawowej na os. Sielczyk.

W związku z planowaną inwestycją chcieliśmy zaprosić Państwa do złożenia oferty na realizację części prac budowlanych. O szczegółowym zakresie piszemy poniżej. Przedsięwzięcie jest finansowane ze środków Ministerialnych (MEiN oraz MSiT), natomiast w związku ze specyfiką dotacji oraz tym, że staramy się pozyskać kolejne dotacje. Przedsięwzięcie będzie etapowane. Pozwoli nam to również uniknąć problemu waloryzacji zamówienia.

Oferty będziemy zbierać do końca maja. I przedstawiony zakres prac chcielibyśmy zrealizować do końca listopada bieżącego roku.

Zakres prac jaki nas interesuje odpowiada zakresowi zawierającemu się w stanie surowym otwartym. W przesłanym przedmiarze będą to pozycje: 1.1, 1.2, 3.7, 3.8.

Dokumentację techniczną oraz ślepe kosztorysy można znaleźć pod linkiem: https://drive.google.com/drive/folders/1-6JEInBlqEc8dBn8klbTQkwdxFi37kkg?usp=sharing.

Jeżeli będą mieli Państwo jakiekolwiek pytania pozostajemy do dyspozycji i zachęcamy do kontaktu.

 

Osobą odpowiedzialną za koordynację przedsięwzięcia jest Jakub Chwesiuk Wiceprezes Podlaskiego Stowarzyszenia Dobra Szkoła tel. 601316633

 

 

 

Inne aktualności Szkoły Podstawowej