Niezmiernie miło jest nam informować Państwa o kolejnych etapach prac związanych z budową hali sportowej. Poniżej zapraszamy na fotorelację z postępów prac 🙂

 

https://szkolaspoleczna.org/wp-content/uploads/2024/03/ROZBUDOWA.mp4

 

Dziennik budowy hali sportowej kwiecień 2024
Centrale wentylacyjne są już umieszczone na strychu, prace związane z przewodami wentylacyjnymi zmierzają do końca.
Instalacje elektryczne są za półmetkiem. Dzisiaj z lekkim opóźnieniem rozpoczęliśmy ocieplanie elewacji. W połowie maja planowany jest start prac związanych z tynkami wewnętrznymi.
Na stronie zrzutki: https://zrzutka.pl/z/halasielczyk przekroczyliśmy 10%. Do zakończenia zbiórki pozostało 50 dni. Przypominamy, że za każde 100 zł przekazane na budowę hali, udostępnimy ją darczyńcom na godzinę użytkowania w 2025 roku.

 

Dziennik budowy hali sportowej maj 2024
Ocieplanie elewacji idzie pełną parą. Niebawem rozpoczniemy kładzenie tynków na zewnątrz. Jutro rozpoczynamy wykonywanie tynków wewnętrznych. Na pierwszy ogień pójdzie pomieszczenie sali gimnastycznej. Udało nam się wyłonić wykonawcę branży sanitarnej i pierwsze prace już się rozpoczęły. Wyłoniliśmy też wykonawcę podłogi sportowej na hali.
Na stronie https://zrzutka.pl/z/halasielczyk zachęcamy do wsparcia tej inicjatywy. Do zakończenia zbiórki pozostało 35 dni. Przypominamy, że za każde 100 zł przekazane na budowę hali, udostępnimy ją darczyńcom na godzinę użytkowania w 2025 roku.