Inauguracja roku szkolnego 2023/24

4 września 2023 roku uczniowie Społecznej Szkoły Podstawowej im. Henryka Sienkiewicza w radosnych nastrojach przywitali nowy rok szkolny, rozpoczynając go Mszą Św.
Na apelu inaugurującym głos zabrała Prezes Podlaskiego Stowarzyszenia „Dobra Szkoła” Pani Dorota Jakubaszek. Przemówienie rozpoczęła od powitania uczniów szczególnie tych, którzy po raz pierwszy wstąpili w progi naszej szkoły, nauczycieli i rodziców. Pani Dyrektor Bożena Szyc przedstawiła nauczycieli, którzy rozpoczęli pracę w naszej placówce oraz wychowawców klas.
Nie zabrakło też akcentów upamiętniających 84. rocznicę wybuchu II wojny światowej. Uczniowie klasy VIa i chór szkolny pod czujnym okiem pani Agaty Doluk i Joanny Lewczuk przygotowali z tej okazji montaż słowno-muzyczny. Na akademii nie zabrakło przedstawicieli Samorządu Uczniowskiego.
W nowym roku szkolnym życzymy wszystkim uczniom wytrwałości, samych sukcesów i powodzenia w dążeniu do wyznaczonych celów!

 

 

Inne aktualności Szkoły Podstawowej