Koduj z Gigantami

Szanowni Rodzice.
Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału przez Państwa dzieci w cyklu ogólnopolskich, bezpłatnych warsztatów z programowania dla uczniów szkół podstawowych Koduj z Gigantami „Cyberbezpieczeństwo” prowadzonych przez najlepszych trenerów.
,,Cyberbezpieczeństwo” to największe programistyczne oraz edukacyjne wydarzenie dla dzieci i młodzieży w Polsce! Wydarzenie wspierają MEN, GovTech, Janusz Cieszyński Sekretarz Stanu w KPRM ds. Cyfryzacji, NASK i ORE.
Warsztaty odbędą się w terminie 11.09.2022 r. na Placu Szkolny Dwór 9 w Białej Podlaskiej. Tematem przewodnim będzie bezpieczeństwo w sieci. Warsztaty umożliwią poznanie podstaw programowania w środowiskach takich jak:
Klasy 1-3 szkoły podstawowej: Scratch, Minecraft
Klasy 4-6 szkoły podstawowej: Scratch, App Inventor, Roblox
Klasy 7-8 szkoły podstawowej oraz szkoły ponadpodstawowe: C#, Python, Visual Studio
Aby dziecko mogło wziąć udział w zajęciach, wystarczy, że Państwo indywidualnie zarejestrują się na stronie:
www.kodujzgigantami.pl
UWAGA!!!!
OGRANICZONA ILOŚĆ MIEJSC!!!
Zapraszamy wszystkich chętnych uczniów do udziału w warsztatach – zarówno osoby które dopiero rozpoczynają przygodę z programowaniem ale również entuzjastów programowania. 

 

 

Inne aktualności Szkoły Podstawowej