Szanowni Państwo,
 
 
Jako Podlaskie Stowarzyszenie Dobra Szkoła realizujemy inwestycję polegającą na budowie hali sportowej wraz z zapleczem przy Społecznej Szkole Podstawowej na os. Sielczyk w Białej Podlaskiej.
W związku z inwestycją chcieliśmy zaprosić Państwa do złożenia oferty na wykonanie instalacji sanitarnych. Szczegóły znajdują się w załącznikach.
Przedsięwzięcie jest finansowane ze środków Ministerialnych (MEiN oraz MSiT).
Oferty będziemy zbierać do 10 kwietnia. Przedstawiony zakres prac chcielibyśmy zrealizować do końca sierpnia 2024. Przy czym zważywszy na wylewki i tynki rozłożenie ogrzewania podłogowego oraz instalacji wod-kan chcielibyśmy zakończyć najpóźniej do końca czerwca. Pozostałe prace typu przyłącza i kotłownia będą mogły być realizowane w późniejszym terminie. Pierwotnie ogrzewanie miało być w formie pompy ciepła gruntowej, jednak w związku ze zmniejszeniem wartości dofinansowania postanowiliśmy zmienić projekt na kotłownię gazową.
 
W załączniku przesyłamy dokumentację zapytania ofertowego wraz z załącznikiem. Jeżeli będą mieli Państwo jakiekolwiek pytania pozostajemy do dyspozycji i zachęcamy do
kontaktu.
Dokumentacja techniczna i przedmiary są dostępne pod linkiem:

https://drive.google.com/drive/folders/1wbNpC4mhZcOaeErrnTQwyxfN6OJ4tymh?usp=drive_link

Zapytanie ofertowe – instalacje sanitarne

Załącznik nr 1