Apel Wielkanocny

W środę piątego kwietnia w naszej szkole odbył się uroczysty apel z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych
Drugoklasiści wprowadzili swoje koleżanki i kolegów z klas I i III oraz naszych przedszkolaków w świąteczny klimat, barwnie opowiadając o tradycjach i zwyczajach wielkanocnych. Spotkanie urozmaiciły występy uczniów , recytacje wierszy i świąteczne piosenki.

Uczniów klas IV -VIII w świąteczny nastrój wprowadzili koledzy i koleżanki z klasy VII oraz chór szkolny pod kierownictwem Pani wicedyrektor Agaty Doluk. Zaprezentowali przedstawienie wielkanocne pt. „PRZEZ KRZYŻ DO CHWAŁY”. W przepięknym montażu słowno- muzycznym młodzież pokazała, co w zbliżających świętach jest najważniejsze.

 

 

 

Inne aktualności Szkoły Podstawowej

Sukces Zosi Wawryniuk

Sukces Zosi Wawryniuk

Sukces Zofii Wawryniuk
Uczennica klasy VIIa Zofia Wawryniuk wraz z zespołem KONTRA zajęła I miejsce w kategorii SHOW DANCE

czytaj dalej