Szanowni Państwo,

Jako Podlaskie Stowarzyszenie Dobra Szkoła realizujemy inwestycję polegającą na budowie hali sportowej wraz z zapleczem przy Społecznej Szkole Podstawowej na os. Sielczyk w Białej Podlaskiej.
W związku z inwestycją chcieliśmy zaprosić Państwa do złożenia oferty na wykonanie podłogi sportowej na sali gimnastycznej. Sala gimnatsyczna ma 530 m2. Będzie ogrzewana podłogówką zatopioną w wylewce. Oczekujemy kompleksowego wykonania podłogi ze wszystkimi warstwami od wylewki. Izolacje, warstwa amortyzująca, nawierzchnia hali sportowej, wraz z wymalowaniem linii do gry. Jako warstwę wierzchnią chcielibyśmy zastosować linoleum/marmoleum w jednym kolorze. Jesteśmy otwarci na sugestie w tym zakresie.
Przedsięwzięcie jest finansowane ze środków Ministerialnych (MEiN oraz MSiT).
Oferty będziemy zbierać do 29 kwietnia. Przedstawiony zakres prac chcielibyśmy zrealizować do końca października 2024.

W załączniku przesyłamy dokumentację zapytania ofertowego wraz z załącznikiem. Jeżeli będą mieli Państwo jakiekolwiek pytania pozostajemy do dyspozycji i zachęcamy do
kontaktu.
Dokumentacja techniczna i przedmiary są dostępne pod linkiem:

W przypadku pytań prosimy o kontakt z Panem Jakub Chwesiukiem tel. 601316633

Zapytanie ofertowe – wykonanie podłogi sportowej